Aktualności

Czas na wróżby

Najmłodsze dzieci są niezwykle spragnione wspólnych zabaw, toteż nauczycielki oddziału przedszkolnego pięcio- i sześciolatków oraz klas pierwszej i trzeciej zorganizowały andrzejkowe zabawy.

Rodzice często zastanawiają się nad przyszłością swoich pociech, snują wobec nich pewne plany, a tymczasem w dniu świętego Andrzeja wszystko stało się jasne! Każdy uczestnik andrzejkowego szaleństwa wie już dokładnie, jaki zawód będzie wykonywał w przyszłości, kto z grupy pierwszy stanie na ślubnym kobiercu i jakie imię będzie miał lub miała wybranka, czy wybranek. Dużym zainteresowaniem cieszyły się wróżby przepowiadające jakość życia. Trzeba przyznać, że zarówno wśród przedszkolaków, jak i pierwszoklasistów czy trzecioklasistów, jest ogromna rzesza szczęściarzy – większość z nich będzie wiodła lekkie i przyjemne życie pełne przygód, pławiąc się w bogactwie!

W powietrzu było czuć niepewność i ekscytację, choć w rezultacie wszyscy byli zadowoleni ze swoich wróżb. Teraz tylko czekać, by się spełniały, czego swoim wychowankom życzą organizatorki.